צביעת רכב – כל מה שצריך וכדאי לדעת

צביעת רכב – כל מה שצריך וכדאי לדעת

כאשר קונים רכב עבור רובנו צבעו היא עובדה מוגמרת שנשארת עמנו ועם רכבנו עד ההחלפה או המכירה המיוחלת. אך כיום, כשטכנולוגיית הצביעה של רכבים הופכת למתקדמת הרבה יותר, ושירותי פחחות וגם צביעת רכב נהפכים נגישים לקהל הרכב בכל מוסך ואצל כל פחח, אין סיבה שלא לחדש את הצבע שדהה או אפילו ליהנות מרכב בצבע חדש לחלוטין.

לפני הכל, כדאי לדעת כי על אף שברשיון הרכב שלכם מצוין צבע הרכב, מכיוון שאין לו השלכות על הבטיחות מדינת ישראל מאשרת לשנות את צבעו וזה כולל לחדש את הצבע הקיים או אפילו להחליפו לצבע שונה לחלוטין. בעוד ששינוי צבע שונה לחלוטין אינו החלטה שגורה כל כך, רבים ישמחו לא רק לבצע תיקונים לשפשופים פה ושם ומילוי שריטות וחורים, אלא צביעה מלאה של צבע דהוי והענקת מראה חדש ונוצץ לרכב.

צביעת רכב היא הליך לא מסובך בכלל שמאפשר לבצע מהפך משמעותי שלא רק מאפשר לכם ליהנות מאותו הרכב בשינוי אדרת אלא גם להעלות את שוויו של הרכב בעת אם תרצו למכור אותו.

צביעת רכב היא תמיד צעד מתבקש בין אם מדובר בתיקוני צבע לרכב שהמעטפת שלו דהתה או צברה כתמים, נזקי פח כגון חלודה או שפשופים, סתם שעמום כללי מהצבע הקיים או רצון לשנות ולהעניק לרכב מראה חדש בעל צבע מבוקש לפני מכירה או העברת בעלות.

אז כיצד בוחרים מקום מתאים לביצוע צביעת רכב? בטרם ניגש ונסגור עם פחח שיבצע עבורנו את עבודת הפחחות והצביעה, רצוי להגיע לבעל מקצוע שמתמחה בעבודות מסוג זה ובעל המכשור המתאים ביותר לכך. בעוד שניתן להתבלבל ולחשוב שצביעת רכב היא כמו צביעת קיר – רק צריך להרים מברשת ולהתחיל לצבוע, כאן דרוש ידע וניסיון ומכשור מתאים בשביל להטמיע את הצבע בצורה טובה ועמידה. איש מקצוע שבטוח באיכות העבודה שלו לא יפחד לתת לכם אחריות על הצבע במידה ותהיה דהייה מהירה מדי או שהצבע יקבל כתמים או יעלם, וזה יכול להוות מדד טוב עבורכם לאיכות המוסך אליו הגעתם.

Comments

comments