פחחות רכב – למגוון רחב של כלי רכב

הסטטיסטיקה של סוגי כלי הרכב המעורבים בתאונות דרכים בכבישי הארץ מעידה על כך שאין בנמצא כלי רכב החסינים בפני תאונות. למעשה, רכבים ממונעים שהם דו גלגליים או בעלי ארבעה גלגלים, מכל סוג וצורה – מעורבים בכל דרך אפשרית בתאונות.
כלי רכב שנפגעו בתאונות מובלים או נגררים למוסכים לתיקון אלא אם הוחלט להורידם מהכביש כי הם אינם ברי שימוש עוד. במחלקות העוסקות בפחחות רכב מטפלים במגוון רחב של כלי רכב כגון: פחחות לרכב מסחרי, פחחות לרכב פרטי, פחחות לרכבי 4*4 או פחחות לדו גלגלי. לרכבים כבדים כמו משאיות או אוטובוסים קיימים מוסכים נפרדים, בדרך כלל מוסכים של היבואנים הנותנים את הטיפול הספציפי לפי הוראות היצרן.
אם אתם רוצים לשמור על ערך הרכב שלכם, מומלץ לעבור את הטיפולים במוסכים הייעודיים דהיינו: במוסכים המתמחים בסוגים מסוימים או בדגמים מסוימים. במוסכים אלה כל התיקונים מתבצעים עם חלפים וחלקים מקוריים הנרכשים אצל היצרנים ויבואני הרכב. גם מוסכים שאינם ייעודיים אבל הם מוסכים מורשים, יוכלו להציע לכם תיקונים ופחחות רכב שיתנו לכם מענה לשביעות רצונכם המלאה.
פחחות רכב כוללת מגוון רחב של עבודות באחד מחלקי הרכב. המגוון נע על הסקלה של פגיעה קלה ועד הצורך בהחלפת חלקים שלמים ברכב. המחיר הוא בהתאם לסוג הפגיעה וחומרתה ורוב המוסכים נוהגים להציג מחירון ברור ומוצהר לכל סוג תיקון.
תיקוני פחחות רכב נפוצים:
קיימים התיקונים הפשוטים כמו תיקון מעיכה קלה או שפשוף קל. תיקון פגוש קדמי או פגוש אחורי, תיקוני פגושים מפלסטיק או החלפתם בפגוש חדש ומקורי – הם מהעבודות היותר נפוצות במסגרת פחחות רכב. עבודות אלו מתבצעות הן ברכבים פרטיים והן במסחריים.
תיקוני דלתות ברכבים פרטיים ומסחריים מקובלים גם כן ונפוצים לאחר מעיכה קלה או שריטה כמו גם החלפת דלתות או צביעתן. גם את מכסי המנוע ניתן לתקן, לצבוע או להחליף במכסה מנוע חלופי או מקורי.
תיקוני הצבע הם פעולה הכרחית ומשלימה לתיקוני הפחחות. במחלקה לפחחות רכב תמצאו אפשרויות לצביעת רכבים פרטיים או מסחריים בצבע לבן או מטאלי כמו גם צביעה של החלק שתוקן או הוחלף. מדובר בצביעת דלתות, מכסה מנוע או צביעת גג הרכב.
חלק גדול מהמוסכים לפחחות רכב הוא גם מוסך הסדר. מוסכים אלו הם גם מומחים לפחחות, הם מכירים את כל סוגי התאונות והם יכולים לתקן באופן המקצועי ביותר כמעט כל נזק שנגרם לרכב.
אחרי טיפול מקצועי ומסור, ייצא הרכב שלכם מהמוסך וייראה כחדש.

Comments

comments