פחחות רכב – המקום הראשון אליו ניגשים לאחר תאונה

סטטיסטיקות מלמדות שמרבית תאונות הדרכים מסתכמות בנזקי פחחות בלבד. אחת ההמלצות הניתנות בנוסח ‘עשה’ ו’אל תעשה’ היא לחפש מוסך קרוב לאזור מגוריכם, מוסך אמין, מקצועי ונגיש. היכנסו לגוגל וחפשו בצורה ממוקדת במקצוע ‘פחחות רכב‘ ובדקו גם את ההמלצות וחוות הדעת המופיעות באתר. אין להסתפק רק בשם המוסך או במיקומו. שם טוב – טוב משמן טוב וכשמוסך הוא באמת טוב, נוצר גם מוניטין טוב ושמו הולך לפניו.
למציאת מוסך טוב, כהכנה ליום צרה, יש חשיבות רבה. אנשים המעורבים בתאונה ממהרים לפנות אל חברת הביטוח שלהם. הם שוכחים שיש להם דמי השתתפות עצמית בפוליסה וכך קורה שהם מפעילים את הביטוח אבל אינם מפוצים בדבר.
חשוב לדעת שכדאי לפנות למוסכים בהסדר. מוסכים אלה הם מומחים לפחחות רכב, הם יכולים לחסוך לכם את ההשתתפות העצמית, הם יציעו לכם לקבל רכב חלופי ונציג של המוסך יטפל בניירת מול עורכי הדין, מול חברות הביטוח וכל הצדדים האחרים במקרה של נזקי פחחות.
כדאי גם לדעת שכל תביעה המופנית לחברת הביטוח מייקרת בסופו של דבר את הפרמיה המשולמת על יד המבוטח. לאחר שלוש תביעות ביטוח תוכל חברת הביטוח לסרב לבטח אתכם וזה יהיה חוקי לגמרי. תהליך זה יקשה עליכם למצוא חברת ביטוח אחרת שתסכים לבטח אתכם.
המסקנה היא שכדאי לפנות ישירות למוסך קרוב ואמין, שאתם סומכים עליו והוא יקל עליכם בזמן שהוא ממילא קשה ומטריד. לא כדאי להפעיל את חברת הביטוח על כל תקלה או תאונה קלה. קל יותר ופשוט יותר להסדיר את העניינים ישירות מול הפחח. אבל גם אם תחליטו ללכת בדרך זו, חשוב שתבדקו שהמוסך מבצע תיקוני פחחות וצבע בצבעים המקוריים וכי הוא פועל על פי אישור של איגוד המוסכים ולפי הוראות היצרן. אל תלכו למוסך שלא נותן אחריות על העבודה.
טיפולי פחחות הרכב הנפוצים
המוסך חייב להתייחס אל כל פגיעה לגופו של דבר. טיפולי הפח הנפוצים ביותר, במקרה של תאונה קלה, הם תיקון פחחות לדלת, תיקון שפשופים בפח, ברוב המקרים בפגוש הקדמי או האחורי, תיקון אמנותי לשריטות ופגיעות בצבע, צביעת כנף הרכב, צביעת הגג או החלפת דלת הרכב. גם במקרים של נזקי שמש ברכב או בעיות הנגרמות בשל שינויים במזג האוויר, במחלקת פחחות רכב יתנו מענה לכל הבעיות.
מוסך לפחחות רכב הוא המקום לטיפולים מתקנים ולטיפולים משמרים ומפנקים לרכב שבבעלותכם.

Comments

comments