פחחות רכב – הדרך לשמור על ערך הרכב

פחחות רכב – הדרך לשמור על ערך הרכב

פחחות רכב לאחר תאונת דרכים או לשדרוג מראה הרכב

כלי רכב המעורב בתאונת דרכים נזקק, בדרך כלל, לטיפול פחחות אבל, לעיתים, בוחרים בעלי הרכב להכניס את רכבם לטיפול יזום. זה קורה כאשר יש עניין לשדרג את מראה הרכב במטרה למכור אותו ולהשיג מחיר גבוה יותר עבורו.
תאונת דרכים היא תמיד אירוע טראומטי. לעיתים גם תאונה קלה גורמת לבלבול חושים, לפגיעה גופנית ברמה כזאת או אחרת ולנזק למכונית. לאחר הטיפול הרפואי, מתפנים לדאוג גם למכונית ומוסך המטפל בפחחות רכב הוא היעד, כולל טיפולי צבע.

חברות הביטוח מטפלות בנושא התביעות עקב תאונות דרכים אבל מומלץ מאוד לבדוק כל מקרה לגופו: האם יש כיסוי גם לנזקי הפח והצבע. אם תבחרו ללכת בדרך של מוסכי ההסדר, לא תינתן לכם אפשרות לבחור את המוסך שברצונכם להגיע אליו. יש לכך יתרונות ברורים המתבטאים בהעברת הטיפול בניירת ובתביעות בין חברות הביטוח אל החברה המבטחת שלכם.
לעיתים, עדיף לפנות למוסך שאתם סומכים עליו ורק לאחר מכן, לתבוע את ההחזר מהחברה שלכם. לשם כך, עליכם להכיר מוסך לפחחות רכב מבעוד מועד, לדעת שיש לכם על מי לסמוך, ולהיות בטוחים שתקבלו עבודה מקצועית ברמת גימור גבוהה, תוך פרק זמן סביר, שירות אדיב, מחיר סביר ובעיקר: תקבלו לידיכם רכב בטיחותי ובאחריות מרבית.

פחחות רכב – חלקי חילוף מקוריים או משומשים ותחליפיים

הדילמה קיימת תמיד והשאלה היא מה נכון ביותר לעשות כי ההבדלים מתבטאים בהפרשים של מאות אחוזים בעלות החלפים. ישנם מוסכים המקפידים לעבוד רק עם החלקים המקוריים המגיעים מהיצרנים. אלו המוסכים המורשים ושם לא קיימת כלל דילמה. במוסכים אחרים, אפשר למצוא גם חלקים מקוריים וגם משומשים. בסופו של דבר, הצרכן מחליט מה טוב עבורו. זאת הסיבה שצריך לעבוד עם מוסך ותיק, שאפשר לסמוך על טיב עבודתו וכזה, שימכור חלקים בטיחותיים, כי אין תחליף למכונית בטיחותית

Comments

comments