פחחות וצבע – עדיפות

פחחות וצבע – מה  עדיף : להגיע לפחח לפי בחירה או למוסך הסדר?

בכל מקרה- צריך להגיע למוסך פחחות וצבע

בעשור האחרון ניתן לראות מהפכה של ממש בתחום הגברת הבטיחות של הנהגים והנוסעים במדינת ישראל. הדבר בא לידי ביטוי הן בהבנת החשיבות של הנושא ובהפנמתו והן במתודולוגיה להגברת הבטיחות שתרמה לשינוי נרחב בדרכי ייצור המכוניות. מתברר שהשלדות והמעטפות החיצוניות הן בעלות גמישות רבה יותר מאשר בעבר וכך הן בטיחותיות יותר. אבל אליה וקוץ בה: הבטיחות אמנם גדלה אבל מספר הביקורים במוסכים לפחחות וצבע לרכב – גדלו גם הם.  הפח והצבע – ניזוקים בקלות רבה יותר.

איך נדע לבחור את המוסך הנכון?

ככל שישנם יותר כלי רכב על הכביש וככל שהתנועה צפופה יותר, הולכים הסיכויים וגדלים להיפגעותן של המכוניות. הערים הגדולות הן המובילות בהנחת יסוד זאת ונהגים החיים ונוהגים באזורים הצפופים צריכים להגיע לתובנות והבנות מה הם אמורים לעשות במקרה והרכב שלהם נפגע. מומלץ מאוד להיות ערוכים לכל מצב כי גם תאונה קלה יוצרת מצב של לחץ, מצב שבו לא ניתן לקבל החלטות שקולות והגיוניות.

רגע לאחר התאונה, צריך לקבל החלטה לאן מפנים את המכונית: האם להגיע לפחח – לפי בחירה או למוסך הסדר.

כדי לענות על שאלה זאת, עליכם לוודא, מבעוד מועד, איזה סוג פוליסה קיימת ברשותכם: האם היא מכסה גם הוצאות של נזקי פח וצבע והאם ניתן לכלול את ההוצאות האלה בתוך עלויות  נזקי התאונה כולה?

במקביל, עליכם להחליט האם אתם רוצים לפנות לחברת הביטוח  על מנת לקבל הפנייה למוסך הסדר העובד עם החברה או שאתם פונים באופן עצמאי לפחח, משלמים לו עבור התיקון ודורשים את ההחזר, מאוחר יותר, מהביטוח שלכם.

לכל דרך, ישנם היתרונות והחסרונות שלהם. בכל מקרה, כדאי למצוא מוסך שתוכלו לסמוך עליו בשעת צרה

Comments

comments