פחחות וצבע לרכב בתל אביב – האם להגיע למוסך הסדר או לפחח לפי בחירה?

אם אתם גרים בתל אביב ובבעלותכם רכב פרטי, קרוב לוודאי שחוויתם יותר מפעם אחת שפשוף בפגוש הקדמי או האחורי, שריטות ועיקום הפח ופגיעות בצבע המפריעות לכם מאוד ומאלצות אתכם למצוא אנשי מקצוע שיבצעו עבודת פחחות וצבע לרכב בתל אביב.

נתונים סטטיסטיים  של לשכת השמאים הארצית מראים שהנזקים הנפוצים ביותר בישראל הם נזקי הפחחות והצבע ומספר הביקורים של בעלי רכבים במוסכים לפחחות וצבע לרכב עומד על פי שלושה לעומת ביקורים בשל ליקויים טכניים.

תחום כלי הרכב עבר בעשורים האחרונים מהפכה של ממש בכל הנוגע לבטיחותם של  הנהגים והנוסעים. המתודולוגיה להגברת הבטיחות הביאה לשימוש נרחב בשלדות ומעטפות חיצוניות שהן בעלות גמישות רבה. התוצאה שהתקבלה היא בטיחות גבוהה יותר לנוסעים אך ביקורים תכופים יותר במוסכים לפחחות וצבע לרכב.

בעלי רכבים החיים באזור תל אביב וחשופים יותר לפגיעות בפח ובצבע, צריכים להגיע להבנות ולתובנות מה הם אמורים לעשות במקרים כאלה: ראשית, צריך לוודא האם הפוליסה הקיימת מכסה הוצאות של נזקי צבע ופח. צריך לברר מול חברת הביטוח האם ניתן להכניס נזקי פח לתוך עלויות הכיסוי של נזקי התאונה כולה ובמקביל, צריך לקבל החלטה האם להכניס את הרכב לתיקון באחד ממוסכי ההסדר או להגיע לפחח על פי בחירה ולקבל פיצוי מחברת הביטוח מאוחר יותר.

אם תבחרו ללכת בדרך של פנייה לחברת הביטוח, המסלול שלכם ינותב למוסך הסדר מסוים העובד עם חברת הביטוח שלכם. לא יהיה לכם מנעד של בחירה, גם לא תדעו מראש איזה מין מוסך זה ומה איכות עבודתו. אבל יש לציין שלמוסכים בהסדר יש יתרונות רבים ואחד הבולטים הוא שהם יעשו עבורכם את כל עבודת הניירת כמו הפנייה לחברת הביטוח שלכם, הזמנת השמאי, פנייה לחברת הביטוח של הרכב שפגע בכם ובירוקרטיה נוספת. כמו כן לא תצטרכו לשלם עבור התיקון אלא אם חלה עליכם השתתפות עצמית.

ישנם בעלי רכב המעדיפים לפנות באופן עצמאי לפחח, לקבל הצעת מחיר משתלמת ובעיקר – לדאוג לעבודה איכותית. מי שהולך בדרך זו, יכול לבחור מראש את הפחח שהוא מעדיף להפקיד אצלו את הרכב. יש אפשרות לסייר במוסך, חשוב לקבל המלצות ולשמוע לקוחות שביקרו במקום, אפשר להתרשם מהמקום, מהסדר שבו, מהמכשור, הציוד ומדרכי העבודה במוסך וכך תקבלו תמונה על רמת המקצועיות והאמינות של הפחח.

מומלץ לבצע השוואה בין מספר מוסכים לפחחות וצבע בתל אביב כדי שבשעת צרה, תדעו בבטחה לאן לשלוח את הרכב לתיקון.

Comments

comments