פחחות וצבע לרכב – איך יודעים לבחור את המוסך הנכון?

כל מי שיש ברשותו רכב, חדש או ישן, רכב פרטי או מסחרי – נזקק לפחות פעם אחת בחייו לשירותי פחחות וצבע לרכב. רכב הוא בבחינת רכוש החשוף לנזקים אקראיים יותר מכל רכוש אחר. כמעט ולא תמצאו בעלי רכב שלא חוו את החוויה המפוקפקת של מעורבות כלשהי בתאונה קלה , עם נזקים כאלה או אחרים, נזקי פח או נזקי צבע.
אנשים מעידים על עצמם שאירוע תאונה הוא אירוע טראומטי ומשבש שגרה עבורם. החל מהצורך לגרור את הרכב למוסך, המשך בפנייה אל חברת הביטוח וכלה בצורך להיפרד מהרכב לתקופה מסוימת, כל אלה הם בבחינת מטרד, עיסוק מלא ושיבוש סדרי הזמנים.
כדי להימנע מטרדות מיותרות, צריך לדעת לבחור את המוסך לפחחות וצבע לרכב – הנכון.
כיצד תדעו לבחור את המוסך המתאים מבין מאות רבות של מוסכים המציעים את שירותיהם? קבלו מספר כיווני חשיבה ומספר טיפים שיעזרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה:
ראשית, קבלו המלצות. אנשים מרוצים אינם טועים. בררו עם חברים ובני משפחה שעברו את החוויה ואל תסתפקו בשיחת טלפון עם המוסך ובבירור כתובתו. כדאי גם לקרוא חוות דעת בגוגל של אנשים שביקרו במוסכים ומפרטים בדיוק ממה הם היו מרוצים או לחלופין ממה הם לא היו שבעי רצון.
שנית, כדאי להיכנס למוסך מורשה. הימנעו מעסקה עם מוסך הנחשב כ”חאפר” כי עדיף לקבל שירות עם אחריות ולשלם מעט יותר מאשר לקבל עבודה גרועה ושאין עליה אחריות.
שלישית, חפשו מוסכים לפחחות וצבע לרכב שהם מוסכים בהסדר מול חברות הביטוח. תוכלו לקבל שירות מלא מול רוב חברות הביטוח בהסדר או ביטוח צד ג’ ללא התרוצצות ממקום למקום.
בנוסף, ודאו שהמוסך נותן שירותי פחחות וצבע לרכב ברמה מקצועית וטכנולוגית גבוהה. שיש בו ציוד מתקדם וחדיש, שעובדיו מיומנים ובעלי ותק ושהשירות אדיב ומסור.
כשנשאלו אנשים מהם הפרמטרים החשובים להם ביותר המשפיעים על עיצוב דעתם לאחר טיפול פחחות וצבע במכוניתם, התברר כי מראה המכונית בגמר הטיפול הוא החשוב ביותר, אחר כך משך הטיפול והשהייה של המכונית במוסך ולבסוף מחיר העבודה – אם הם נדרשים לשלם כשאין הסדר עם הביטוח. שירות אדיב, מקצועי וענייני ממוקם גם כן במקום גבוה.
כל הפרמטרים האלה יוצרים, למעשה את ההבדלים בין המוסכים. מכונית שחזרה להיות מושלמת למרות תאונה שהיא עברה, עם צבע בוהק וללא פגיעות ושריטות, היא כרטיס הביקור של המוסך. אם קיימת תחרות בשוק, על נקודות אלו ייפול המוסך או ישגשג ויצליח.

Comments

comments