פחחות וצבע – כי לא ניתן להתעלם מהפגעים והשריטות ברכב

צור קשר

פחחות וצבע – כי לא ניתן להתעלם מהפגעים והשריטות ברכב

טיפולים קוסמטיים אצל פחח הרכב הם הכרח המציאות

נסיעה לאחור תוך תמרון חנייה כושל, אומדן מרחק לא מדויק של המכונית הנוסעת לידכם, חוסר תשומת לב של שנייה אחת או פגיעה אנונימית ברכב שלכם על ידי מי שלא טרח להשאיר את פרטיו, הם תופעות שכיחות ומוכרות לכל מי שאוחז בהגה. ישנם בעלי רכב שלא אכפת להם כלל איך רכבם נראה, העיקר שהוא נוסע. אחרים – לא מסוגלים לדמיין לעצמם נסיעה ברכב שרוט ומרוט. רוב האנשים מבינים שביקור אצל פחח הרכב הוא דבר בלתי נמנע ויפה שעה אחת קודם.

ישנם תיקונים קטנים שלא כדאי להפעיל בעטיים את הביטוח ובכל זאת חשוב לבצע אותם. מעיכות קלות של הפח או שריטות בולטות בצבע בחלקים מהמרכב יכולות להיווצר כתוצאה מחיכוך עם רכב אחר. במקרים אחרים, יש צורך לצבוע חלק כמו גג המכונית או מכסה מנוע בשל דהייה של הצבע או התקלפותו. זוהי קטגוריה של בלאי טבעי של הצבע בשל נזקי השמש או בגלל פגעי חלודה, נזקים שלא ניתן להתעלם מהם. לא רק שהם לא ייעלמו אלא סביר להניח שהם יתרחבו.

טיפולים קלים אלו אצל פחח רכב המומחה לפחחות וצבע – נחשבים לטיפולים “קוסמטיים” והם יכולים להחזיר את מראה הרכב שלכם למצב הקרוב ביותר למראה חדש.

איך בוחרים פחח

מומלץ לעשות סיור מוסכים לפחחות וצבע כי אין טוב ממראה עיניים. אל תתרשמו רק מהברק של הצבע. הקדישו דקה מזמנכם להסתכלות מעמיקה יותר כמו לבחינת ההתאמה בין החלק שנצבע לשאר חלקי הרכב, לדיוק הצביעה בנקודות החיבור עם חלקי הפלסטיק והגומי ולטיב עבודת הפחחות שצריכה להיות חלקה לגמרי ולא גלית.

תוכלו למצוא לא מעט מוסכים מעולים לפחחות וצבע, כאלה שיחדשו את מראה הרכב שלכם, יעניקו לכם שירות מעולה ויגבו מכם מחירים הוגנים וסבירים.

Comments

comments