פחחות וצבע – השירות לו נזקקים כל כלי הרכב

כאשר כלי רכב נזקק לתיקוני פחחות הוא יעבור גם תיקוני צבע, ברוב רובם של המקרים. על כן, מוסכים העוסקים בתיקוני פחחות ערוכים גם לתיקוני צבע. למעשה, המושג ‘פחחות וצבע’ נאמר בנשימה אחת ומצביע על תהליך שכלי הרכב עובר במוסך: תחילתו בעבודות פחחות, מתיקוני פגמים קלים כמו שריטות בגוף הרכב, עיקום הפח ויישורו ועד תיקונים גדולים, לאחר תאונות קשות כמו החלפת חלקים שלמים כגון דלתות, מכסה המנוע ומכסה תא המטען. לאחר סיום כל עבודות הפחחות מגיע זמן הצבע המעניק את הפן האסתטי למכונית ומסיים את תהליך התיקון.
מוסכים גדולים, מקצועיים ומורשים מטעם משרד התחבורה המעניקים שירותי פחחות וצבע הם, בעצם, הכתובת למרבית הטיפולים שכלי הרכב שלכם זקוק להם. רוב הנהגים מפתחים קשרי אמון עם מוסך זה או אחר ומעדיפים לקחת את הרכב שלהם לאותו מקום, עם כל בעיה המתעוררת אצלם.
ישראל היא בין המדינות המובילות, בעולם המערבי, בגידול מספר כלי הרכב יחסית למספר הנוהגים, מדי שנה. מאות אלפי כלי רכב מצטרפים למספר הרכבים הממונעים בכבישי הארץ, הרבה יותר מאלו המורדים מהכבישים. בהתאם למגמה זו, חל גידול משמעותי במספר המוסכים המציעים את שירותיהם כשרוב המוסכים מציעים שירותי תיקונים לכל סוגי כלי הרכב הקיימים. ישנם, כמובן, מוסכים ייעודיים שהם מוסכי הבית של חברות רכב כאלה או אחרות אבל ברובם תמצאו את האפשרות לטפל בכל סוגי הרכבים.
למה כדאי לשים לב כשצריך לבחור במוסך לפחחות וצבע
מומלץ שתבחרו במוסך שהוא מוסך מורשה מטעם משרד העבודה והשתדלו להימנע מהגעה למוסכים המוגדרים כ”חאפרים”. הבדלי המחירים יכולים להיות משמעותיים אבל כך גם איכות העבודה, התוצאות המתקבלות ובהמשך – שביעות הרצון שלכם מול עגמת הנפש שעלולה להיגרם.
מוסך אמין, ותיק ורציני מחזיק ציוד מתקדם וחדיש לתיקוני פחחות וצבע. הידע בנושא צבעים מתבסס על תורת צבעים מפותחת וחדשנית והתוצאות המתקבלות הן מרהיבות וברות קיום לאורך שנים.
התחרות בין המוסכים, בימינו, היא לא רק על טיב העבודה אלא הרבה מעבר לכך: על השירות הניתן לאוחזים בהגה. מוסכים רבים מתמחים ביחסי ציבור ובמתן שירות אישי מתקדם. הם עוסקים בשירותי גרירה וחילוץ, הם ידאגו להביא את הרכב שלכם עד המוסך, הם ידאגו להסיע אתכם למחוז חפצכם או ייתנו לכם רכב חלופי והם יעבדו מול חברת הביטוח שלכם ויחסכו לכם הרבה זמן וטרחה.
אין ספק שתיקוני פחחות וצבע חייבים להיות הטובים והמקצועיים ביותר, אבל אם תקבלו, בנוסף, חבילת פינוק נעימה- האם תסרבו לכך?

Comments

comments